Jack Hammer

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné automaty Jack Hammer

Vzrušujúce dobrodružstvo zažijete, keď roztočíte päť valcov na výhernom automate Jack Hammer s 25 výhernými líniami so skvelou grafikou z komiksových časopisov. Online automat pochádza z dielne NetEnt a pýši sa skvelými animáciami a použitými symbolmi, ktoré perfektne zodpovedajú príbehu tejto hry. Nazbierajte si zaujímavé výhry aj vďaka bonusovým symbolom, ako sú symbol WILD, funkcia Sticky Win.

Pripravte sa na výnimočné dobrodružstvo výhier!

Na automate Jack Hammer zadarmo môžete stretnúť hracie symboly s vyššou hodnotou ako Žena hovoriaca po telefóne, chlapec s novinami, doktor Wuten a gangster s pištoľou. Gangstra stvárňuje samotný Jack Hammer, za ktorého môžete získať až 1000 mincí, pokiaľ s ním zaplníte celú jednu výhernú líniu. Vzducholoď doktora Wutena, zvoniaci telefón, auto, noviny a skúmavka s jedom zase predstavujú symboly s nižšími výplatami.

Tento hrací automat Jack Hammer obsahuje symbol Free spin, ktorý funguje ako scatter symbol-bomby, ktoré aktivujú spiny zadarmo, ale iba v prípade, že sa vám na valcoch zobrazí viac ako 5 týchto symbolov. Všetky spiny zadarmo obsahujú navyše násobiteľa tromi. Funkciu lepivých výhier si aktivujete, keď na valcoch získate výhernú kombináciu, alebo tri scatter symboly. Pole s výhernými symbolmi sa zastaví, a všetky ďalšie polia sa roztočia znovu. Máte veľké šance získať ďalšie kombinácie a zvýšiť tak vaše výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné automaty Jack Hammer a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre