Výherné automaty In Bloom

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné automaty In Bloom

Na výhernom automate In Bloom sa vám naskytne pohľad na veľkú lúku rozkvitnutých kvetov, ktoré očaria a prinesú neuveriteľnú výhru. Tvorcovia spoločnosti IGT prinášajú tento automat s úžasnou grafikou a pútavou prírodnou tématikou. Hrací automat In Bloom má 5 valcov a 40 výherných línií. Symboly na valcoch a na ich pozadí vykresľujú širokú škálu kvetín vrátane lekien, vlčích makov, ruží a kal.
Vyskúšajte si úlohu toreádora na výhernom automate Pamplona a získajte skvelé výhry s bonusmi v kasínach s licenciou.

Všade to rozvoniava výhrou!

Na automate In Blooom stretnete aj symboly hracích kariet, od desiatky až po eso, v rôznych kartových farbách. Hra disponuje s množstvom skvelých funkcií, napríklad Symbol Burst, Garden Bonus a Bonus Bump. V Symbole Burst príslušný symbol rozpučí a zobrazí v sebe 5 kvetín, pričom môžete získať až 15 rovnakých symbolov. V rámci Garden Bonus, ktorý sa spustí, keď sa kdekoľvek na strednom valci objavia aspoň 2 symboly motýľov, dostanete roztočenia zadarmo. Môžete si vybrať zo štyroch rôznych záhrad podľa toho, či chcete viac roztočení zadarmo, alebo kvety s vyššou hodnotou. Po roztočení zadarmo si môžete v Bonus Bump vybrať niektorý symbol a získať bonusovú výhru v hodnote 1-50násobku stávky.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné automaty In Bloom a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre