Výherné automaty Grim Muerto

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné automaty Grim Muerto

Tvorcovia Play´N Go predstavujú hrací automat Grim Muerto s témou mexika a úžasnou hudbou na 5 valcoch s 20 pevnými výhernými líniami. Vypočujte si strašidelne krásnych členov mexickej kapely na oslavách dňa mŕtvych.
Symboly predstavujú postavy mexickej kapely, hra ponúka taktiež symbol extra wild, roztočenia zadarmo, špeciálnu druhú šancu a ďalšie zaujímavé funkcie.

Získajte skvelé šance na výhru!

Wild symbol na výhernom automate Grim Muerto stvárňuje mexický gitarista, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly a vďaka nemu si budete môcť oveľa častejšie vypočuť víťaznú melódiu. Ak sa objaví na zvýraznenom valci, tak sa rozšíri na všetky miesta na valci, a vy získate oveľa viac výherných kombinácií!
Prostredníctvom Scatter symbolu, ktorým je Kniha smrti môžete získať až 10 voľných roztočení, počas ktorých si vypočujete hrať kapelu, takže môžete vyhrať až desaťnásobok alebo získať ďalších 10 voľných roztočení!
Špeciál - Druhá šanca prináša možnosť spustiť zatočenie zadarmo, keď sa na valcoch objavia 2 symboly scatter. Vyberte si na hracej ploche 1 zo 4 symbolov, a získajte zatočenie zadarmo alebo okamžitú výhru len s automatom Grim Muerto.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné automaty Grim Muerto a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre