Výherné automaty Ghost Busters

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné automaty Ghost Busters

Obľúbené postavy zo slávneho filmu ako Slimer, tím Ghostbusters a Marshmallow Man sa vám predstavia aj na hracom automate Ghost Busters od firmy IGT Interactive. Na piatich valcoch hra ponúka tri bonusové funkcie, 5 progresívnych jackpotov a 30 výherných línií. Preneste sa prostredníctvom automatovej hry Ghost Busters do sveta filmu a prežívajte neopakovateľné chvíle s krotiteľmi duchov, ktorý vám získajú množstvo výhier.
Hlavnou postavou je Slimer, ktorý vás bude sprevádzať počas celej hry s úžasnými špeciálnymi symbolmi. Marshmallow Man sa počas hry objavuje veľmi často a zanecháva za sebou násobiteľa a wild symboly v podobe marshmallow cukríkov. Symboly predstavujú protónové zábaly, automobily a pasce. V každom kole, môžete počuť slávnu pieseň "Koho zavoláte?" A hlasy členov Ghostbusters.

Lietajúci duchovia prinášajú adrenalín zábavy a balík peňazí.

Vyskúšajte si zahrať automaty Ghost Busters, ktoré vám prinášajú množstvo výhier, aj skvelý herný zážitok z fantastického sveta tohto populárneho filmu, kde máte možnosť vidieť aj ukážky. Zvukové efekty prinášajú pravý adrenalín, kde rachotia nielen valce a skvelo spracovaná grafika s hudbou na pozadí vás vnesie do sveta filmu, kde máte možnosť získať progresívny jackpot za skutočné peniaze v licencovaných kasínach EU.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné automaty Ghost Busters a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre