Výherné automaty Birds on a Wire

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné automaty Birds on a Wire

Určite Vás prekvapí výherný automat Birds on a Wire z dielne spoločnosti Thunderkick, na ktorých môžete vidieť rôznych farebných vtákov sediacich na drôtoch vysokého napätia. Určite vás zaujmú svojím vzhľadom na prvý pohľad, ale taktiež zaujímavými výhrami, ktorý automat ponúka. Skladá sa z piatich valcov, na ktorých môžeme napočítať až 17 výherných línií.

Vaše víťazstvo visí na drôte vysokého napätia!

Vychutnajte si prepracovanú grafiku a zvuk mytologického Rangarok a vyhrajte výhry a jackpoty, ktoré sa budú tradovať tak ako táto legenda!
Hrací automat Birds on a Wire ponúka padajúce symboly, expandujúce zástupné symboly wild, násobiteľa a bonusovú hru, vďaka ktorej si to ešte viac užijete.
Prvým symbolom je KRABICA, tá vám získa hneď niekoľko voľných spinov, pomocou ktorých môžete vyhrávať zaujímavé peniaze úplne zadarmo, pretože za spiny nemusíte staviť ani korunu. Druhým bonusovým symbolom je KOS, ktorý zase dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol takým spôsobom, aby vznikla nová bonusová kombinácia, a tým pádom aj ďalšie skvelé výhry. Okrem iného sa môžete tešiť z násobičov vašich výhier, takže získavate znásobené výhry a tým väčšie peniaze na váš herný účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné automaty Birds on a Wire a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre