Side Winder

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Side Winder

Retro vzhľad s moderným dizajnom môžete objaviť na valcoch výherného automatu Side Winder, ktorý prichádza s klasickou témou a prináša 243 až 1 125 spôsobov výhry s extra širokými kotúčmi. Hru predstavil poskytovateľ softvéru Just for the Win. Nájdete tu symboly ako sú hviezdy, symboly z kariet - piky, kluby, diamanty a srdcia, taktiež Bary, štvorlístky, podkovy, zlaté zvončeky, červené číslo 7. Zo špeciálnych symbolov je k dispozícii špeciálna funkcia bezplatných otočení. Okrem toho hra disponuje s ďalšími funkciami a symbolmi, ktoré môžu navýšiť vaše šance na výhry každým roztočením valcov online.

Rozšírte si svoj obzor prostredníctvom automatovej hry Side Winder s inovatívnou funkciou Sidewinder so zaujímavou zmesou modernej 3D grafiky a atmosféry vesmíru z 80. rokov. Ak hľadáte niečo nové s nádychom retro, ste na správnom mieste a môžete vyskúšať jedinečnú hru Side Winder v online kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Side Winder a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Side Winder
Game Platform Just For The Win
Free Spins Yes
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze Retro