CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Pridajte sa k šialenému vedcovi

Pridajte sa k šialenému vedcovi v jeho futuristicky vyzerajúcom laboratóriu online pod názvom Doctor Electro. Pochádza z dielne Kalamba Games a Relax Gaming. Na svojich piatich valcoch ponúka 1 024 spôsobov, ako vyhrať. Spustite funkciu Hyper Spins alebo Free Spins a budete hrať a môžete rozšíriť až 16 807 spôsobov vašich odmien online. Budete mať tiež možnosť získať 1 z 2 jackpotových cien.

Hrací automat Jackpot 6000 ponúka od začiatku až po výplatu množstvo prispôsobiteľných prvkov. Patrí medzi ne rýchla akčná hra a zvukové efekty. Existuje veľa veľkých výhier, tu patrí aj Jackpot 6000.

Na valcoch automatu Doctor Electro sa odohrávajú bláznivé veci. Lekár sa nachádza vedľa valcov, oblečený v laboratórnom plášti a topánkach, vznášajúci sa na svojej plošine a manipulujúcich sa valcoch.

Šialené futuristické laboratórium

Relax Gaming predstavuje výherný automat Doctor Electro s dvoma úrovňami bonusových jackpotov a unikátnou vrstvou hráčskeho zapojenia s meračmi kolekcií rozširujúcich kolóny a úplne novou funkciou Hyperspins.

Nájdete tu aj funkciu bezplatného otočenia, funkciu Hyper Spins, ktorá vám umožní odomknúť valce, dva bonusové jackpoty a populárnu funkciu Kalamba Games Hyper Buy, ktorá vám umožní priamo si zakúpiť funkciu bezplatného otočenia.

Celkovo má táto hra jedinečné kvality a mechaniku, ale nemá volatilitu, ktorá by tomu zodpovedala. Obidve funkcie Free Spin majú aktívne funkcie, ktoré vám pomôžu s možnosťou alebo veľkou výhrou. Pre hráčov, ktorí dávajú prednosť tejto metóde, existuje aj možnosť bonusového nákupu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Pridajte sa k šialenému vedcovi a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Doctor Electro
Game Platform Relax Gaming
Rows 7
Reels 5
Min / Max Bet 0.30 / 36.00
Jackpot Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Technology HTML5
Ways to Win 1024
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply