Online kasíno hry Bust the Bank zadarmo

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Online kasíno hry Bust the Bank zadarmo

Ďalšou novinkou od spoločnosti Microgaming sú online kasíno hry Bust the Bank. Hráči sa v nich môžu stretnúť s bandou zlodejov a spolu s nimi sa snažiť o úspešnú lúpež banky. Táto skvelá a zábavná téma určite dominuje všetkým herným valcom. Na nich sa môžete nechať uniesť hlavne precízne graficky spracovanými symbolmi rôzneho druhu. Keďže sa táto online kasíno hra zadarmo týka hlavne zlodejov a ich prekážok, nájdete tu symboly strážnych psov, samotných zlodejov, ozbrojených policajtov, banku, alarm a ďalšiu krásnu policajtku. Tieto symboly sa zjavujú na piatich herných valcoch, ktoré sú umiestnené na pozadí tvorenom bankovým sejfom s lesklými kovovými stenami, čo dodáva celej hre pocit luxusu bohatstva a naozaj množstva peňazí. V tejto skvelej online hre si užijete až 243 rôznych možností ako vyhrať a získať zaujímavé odmeny. Tento systém je oveľa lepší ako klasické výherné línie, pretože tak máte viac rôznych možností ako získať peniaze a nemusíte iba hľadať výherné kombinácie. Keďže hra výherné línie nemá, existujú iba dva spôsoby ako si staviť peniaze v tejto hre. Prvý je, že si vyberiete množstvo herných mincí, ktoré stavíte, ale tak isto si môžete vybrať aj druhý spôsob, teda sumu, ktorú ste ochotní staviť a za ňu si kúpite príslušné množstvo herných mincí. Symbol bomby je v tejto online hre zároveň aj Scatter symbolom. Tým hráčom, ktorí majú naozaj šťastie, sa môže podariť získať 3 tieto symboly bomby hocikde na valcoch a tým získajú množstvo voľných kôl.
Môžete vyskúšať aj iné automatové hry z našej ponuky: Výherné automaty online.
 

Vyhrajte voľné zatočenia s Bust da Bank

Maximálne môžete získať až 8 voľných kôl a počas týchto ôsmich voľných kôl dostanete za každý jeden scatter symbol, ktorý sa objaví, jedno voľné kolo naviac. To znamená, že ak budete mať dostatok šťastia, môže sa Vám podariť získavať množstvo voľných kôl a v nich aj celkom slušné výhry. Ďalšou skvelou bonusovou hrou v týchto online hrách je Piggy Bank Bonus. V tejto bonusovej hre môžete získať veľmi veľa výhier, ktoré pozostávajú z náhodného počtu herných mincí, ktoré jednoducho získate. Aby ste sa dostali do tejto bonusovej hr, bude sa Vám musieť podariť nájsť aspoň jeden symbol tejto bonusovej kasíno hry na strednom valci. Ak sa Vám toto nepodarí, stále máte dostatok šancí na výhru. ďalšou z nich je ďalšia bonusová hra, v ktorej musíte nájsť symbol zeleného sejfu hocikde na valcoch 1 a 5. Tento sejf sa v tom prípade otvorí a ponúkne Vám štedrú odmenu. Dávajte si pozor aj na dvoch mladých zlodejov, Larryho a Boba, ktorí budú utekať pre policajným psom a v tom zhone Vám hodia všetky svoje ukradnuté peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Online kasíno hry Bust the Bank zadarmo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre