Kings of Chicago

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Kings of Chicago automat online zadarmo

Online výherný automat Kings of Chicago odkrýva na svojich valcoch video automatu tému gangstrov, ktorí ovládli podsvetie v Chicagu. Výnimočné sú pokerové karty, ktoré nahrádzajú kartové symboly v hre, ale slúžia len ako dekorácia, tu si poker nezahráte. Tvorcovia Net Enterteinment prinášajú kombináciu výherného automatu a video pokeru, aby si ju mohol zahrať každý, aj ten kto nepozná pravidlá kartových hier. Na piatich valcoch hra ponúka päť zaujímavých výherných kombinácii.

Ruky hore, strážte si svoje bohatstvo!

Nájdete tu aj špeciálne funkcie a bonusy, ktoré predstavujú symboly Joker, Wild a Scatter s násobiteľom, tie vám doprajú získať výnimočné výhry. Scatter ponúkne až 30 voľných spinov, a ďalší z bonusov Joker (žolík) dokáže nahradiť akýkoľvek symbol tak, aby mohli vzniknúť nové výherné kombinácie. Ak nájdete 3 a viac Scatter symbolov môžete získať vyloženie kariet zadarmo, pri tejto funkcii budú výhry zdvojnásobené.
Vychutnajte si jedinečnú kombináciu automatovej hry Kings of Chicago, kde budete odmenený.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Kings of Chicago automat online zadarmo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre