Jungle games hrací výherný automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Jungle games hrací výherný automat

Súťaživé zvieratká si poradia s každým športom na hracom automate Jungle games, ktorý prinášajú tvorcovia Net Entertainment. Divoké zvieratá vám doprajú víťazstvo v drsnej savane, ktoré si môžete vyskúšať v skvelo graficky spracovanej hre. V hre môžete napočítať až dvadsať výherných línií na piatich valcoch. Hra disponuje s dvoma bonusovými symbolmi. Prvým je Scatter(medaila), ktorý vám dokáže znásobiť vašu výhru a druhým je Wild (trofej), ktorý nahradí ktorýkoľvek symbol tak, aby vznikla nová výherná kombinácia.

Lukratívne výhry v bonusových kolách!

Predstavia sa vám športoví reprezentanti ako lev, žirafa, nosorožec, hroch, ktorí stvárňujú taktiež symboly na výhernom automate Jungle games spolu so symbolmi boxerských rukavíc, činiek, rakiet na stolný tenis s loptičkou, píšťaliek, basketbalových lôpt, atď. Bonusová funkcia Pick Win sa aktivuje pri zobrazení troch a viac scatter symbolov kdekoľvek na valcoch, ktorou môžete získať voľné roztočenia či bonusovú hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Jungle games hrací výherný automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre