Joker Pro

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Joker Pro automatová hra

Spoločnosť Net Entertainment prichádza s úžasnou novinkou, ktorou je hrací automat Joker Pro. Tento 5-valcový, 3-radový video automat ponúka 10 výherných línií, s opätovnými roztočeniami Joker Pro-Re Spins a fascinujúcou ohnivou výhrou, ktorú umožňuje funkcia Hot Spot Win, s ktorou môžete získať až 1000 násobok vašej stávky.
Hra využíva celý rad šťastných symbolov, vrátane podkovy, štvorlístka, čísla sedem, zvončeka, trblietavého drahokamu, Baru a ďalších špeciálnych funkcií ako je Wild, Scatter

Exkluzívne výhry kedykoľvek!

Ak natrafíte na výhernom automate Joker Pro aspoň na jedného žolíka kdekoľvek na valcoch, spustíte Joker Pro Re-spin - opätovné roztočenia, čím získavate väčšiu šancu získať víťazstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Joker Pro automatová hra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre