Jewel Box hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Jewel Box hracie automaty

Výherný automat Jewel Box s diamantovou tématikou osloví nejedného hráča, na ktorom vyniká jeho samotná grafika. Tvorcovia Play N´Go prinášajú ďalší skvost na hraciu scénu, ktorý vám poskytne množstvo zábavy aj výhier. Na piatich valcoch s pätnástimi výhernými líniami môžete získať skutočnú truhlicu so šperkami.
Stretnete tu symboly ako prstene, šnúry s perlami. Keď sú diamanty súčasťou hracej kombinácie, tak sa začnú trblietať a otáčať. Automatová hra Jewel Box ponúka možnosť hrať za viac peňazí a zároveň prijímať oveľa vyššie výhry.

Hľadajte trblietajúce sa drahé kamene a zbohatnete!

So špeciálnych funkcií na hracom automate Jewel Box nájdete Wild multiplikátor, ktorý dokáže vašu výhru znásobiť minimálne 2-5x. Stále môže ísť o veľký balík peňazí do vašej peňaženky. Ďalšou zaujímavou funkciou je Bonusová hra, ktorú začnete hrať, ak natrafíte na 3 symboly Scatter. Vtedy si aktivujete bonusovú hru s možnosťou výberu jedného zo symbolov pre okamžité odhalenie výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Jewel Box hracie automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre