Jeopardy hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Jeopardy hracie automaty

Spoločnosť IGT sa inšpirovala populárnou televíznou vedomostnou súťažou, ktorú uvádzal Alex Trebek, preto video automat Jeopardy doslova kopíruje tému hry s rovnakým názvom. Zvukové efekty a vizuálna stránka automatu sú úplne rovnaké ako v tejto pôvodnej hre. Hra vyniká skvelou grafikou, dabingom uvádzača televíznej hry Jeopardy a vylepšenými digitálnymi zvukovými efektmi, vďaka ktorým je hra oveľa zábavnejšia ako iné automaty. Symbolmi tu sú logo hry Jeopardy, a tiež mnohých kategórií z tejto televíznej hry.

Odneste si zo súťaže po čom túžite!

Hrací automat Jeopardy ponúka skvelých 40 výherných línií na piatich valcoch s možnosťou vysokých výplat a množstvom špeciálnych funkcií. Jednou z najúžasnejších funkcií je Wild Rush, v ktorej sa skladajú zástupné symboly. Čím viac bonusových symbolov tento režim spustí, tým vyššie výhry môžete získať. Nájdete tu samozrejme veľmi známe symboly akými sú Wild, Scatter, roztočenia zadarmo aj bonusovú hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Jeopardy hracie automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre