Jekyll and Hyde automatová hra

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Jekyll and Hyde automatová hra

Výherný automat Jekyll and Hyde stvárnený práve podľa knižnej predlohy vám zaručí skvelú zábavu a výnimočné výhry s množstvom bonusových symbolov. Tvorcovia Microgaming vás ponoria do desivého príbehu doktora Henryho Jekylla, ktorý sa po večeroch mení na nebezpečného vraha Edwarda Hyda. Tému tohto známeho hororového diela si môžete priblížiť prostredníctvom hracieho automatu Jekyll and Hyde na piatich valcoch s 25 výhernými líniami aj vy.

Nečakané prekvapenia s tajomnou výhrou!

Okrem štandardných kartových symbolov, ktoré sú zahalené oblakmi strašidelného dymu na automate Jekyll and Hyde nájdete aj wild symbol, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný. Špeciálny symbol Jekyll and Hyde vám vyplatí výhru aj v prípade, že sa na valcoch objaví len jeden symbol, namiesto požadovaných troch. Posledným zaujímavým bonusovým symbolom je Mr. Jekyll and Mr. Hyde. Tieto symboly vám darujú voľné spiny, z ktorých môžete získať ďalšie skvelé výhry na váš herný účet.
Ďalšie hracie symboly sú: sada elixírov a smrteľné sérum, ktoré doktor Jekyll používa. Počas základnej hry sa tiež stretnete s nádhernou ženou a samotným doktorom Jekyllom.
Zaujímavé animácie a skvelú grafiku si vychutnajú všetci milovníci hororových príbehov aj v tejto hre.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Jekyll and Hyde automatová hra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre