Iron Man výherný automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Iron Man výherný automat

Iron Man výherný automat na motívy známeho komiksu Iron Man od spoločnosti Playtech vám prináša progresívny jackpot. Roztočte všetkých 5 valcov naplno a začnite samotnú hru, ktorá začína zjavením Iron Mana v jeho nepriestrelnom brnení. V hre sa objavuje Iron Man v dvoch podobách. V prvej animácii Iron Man prelietava mesto, a v druhej vystrelí laserový lúč. Počas hry pokryje symboly oranžový dym a pri jeho zmiznutí vzlietne Iron Man obrovskou rýchlosťou nahor.
Staviť si môžete až na 25 výherných línií, kde na vás čakajú naozaj fantastické výhry.

Staňte sa nachvíľu Iron Manom.

So špeciálnych symbolov tu stretnete Scatter symbol logo Iron Mana, ktorý spúšťa bonusovú hru. Hrací automat Iron Man obsahuje celkom dva symboly Iron Mana, letiaceho a laserového, ktoré ponúkajú fixné výplaty. Za výhernú kombináciu 5 rovnakých týchto symbolov získate 5000 mincí. Keď sa vám podarí urobiť zmiešanú výhernú kombináciu piatich symbolov, čaká na vás 750 mincí. Ďalším symbolom hry je lietadlo a strieborný kufrík. Bonusové kolo začína prenasledovaním lietadla Iron Manom. Lietadlo potom vypustí rakety, ktoré smerujú priamo nad mesto. Vašou úlohou bude kliknúť na každú raketu, ktoré potom explodujú a odhalia násobiteľa, počet roztočení zadarmo, alebo okamžitú výhru. Úžasná grafika, roztočenia zadarmo, množstvo skvelých funkcií a progresívny jackpot to všetko na vás čaká na automate Iron Man.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Iron Man výherný automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre