Iron Man 2 automaty online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Iron Man 2 automaty online

Pokračovaním automatovej hry Iron Man prichádza automat online Iron Man 2, ktorý prináša svojim hráčom výnimočné výhry. Na piatich valcoch môžete získať až 50 výherných línií a vytočiť jeden zo 4 rôznych progresívnych jackpotov. Každým zatočením valcov vás budú sprevádzať skvelé zvukové efekty a vďaka úžasnej grafike sa budete cítiť ako vo filme.
Hra ponúka množstvo skvelých funkcií, bonusových symbolov, taktiež násobiteľa, s ktorými získate vyššie zisky na váš herný účet v kasínach s licenciou.

Zabojujte o skvelé progresívne jackpoty!

Bonusová hra na výhernom automate Iron Man 2 o progresívne jackpoty sa spúšťa automaticky, môže ju spustiť ktorýkoľvek symbol. Čím vyššia stávka, tým väčšia šanca spustenia bonusovej hry. Vtedy sa zobrazí tabuľka s 20 štvorčekmi (5x4) a pri troch rovnakých symboloch vyhrávate jeden z jackpotov! Ultimate Power Jackpot, Super Power Jackpot, Extra Power Jackpot alebo Power Jackpot. Vašou úlohou je klikať na jednotlivé polia a odhaliť tak jednotlivé jackpoty. Akonáhle spojíte tri rovnaké jackpoty, vyhrávate. Ultimate Power Jackpot má hodnotu 50 000 mincí, Super Power Jackpot 28 000 mincí, Extra Power Jackpot má hodnotu 4 400 mincí a Power Jackpot má hodnotu 150 mincí.
Medailón v tvare orla je wild symbolom, ten nahrádza všetky ostatné symboly okrem scatter.
Scatter symbolom je logo Iron Man 2, ktoré zároveň aktivuje roztočenia zadarmo. Za 5 scatter symbolov získavate 100 mincí. Ďalšími hodnotnými symboly sú Mr. Stark v podobe Iron Mana, Mr. Stark v jeho ľudskej podobe a strieborný robot. Počas roztočení zadarmo na automate Iron Man 2 máte možnosť využiť dodatočný wild symbol a získať tak naozaj vysoké výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Iron Man 2 automaty online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre