Immortal Romance automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Immortal Romance automat

Skutočným hitom od Microgaming je hrací automat Immortal Romance, s ktorým môžete na piatich valcoch získať až 243 výherných kombinácií. Hra vyniká skvelými akciami a dobrodružstvom, ktoré dopĺňajú úžasné funkcie. Témou automatu je zakázaná láska, kde vystupujúce postavy, ktoré sa milujú, nemôžu byť spolu. Ide o Michaela, Sarah, Amber a Troya, ktorí sú súčasťou príbehu o láske, podvode vo forme upírskej drámy.
Microgaming prepája nesmrteľnosť upírieho milostného príbehu s výherným automatom, môže vám to pripomínať ságu Twilight.

Super bonusové kolo generuje závratne vysoké výplaty.

Výherný automat Immortal Romance obsahuje dostatok vzrušujúcich funkcií, s ktorými sa určite nebudete nudiť a získate závratné sumy peňazí na váš herný účet. Z tých najlepších funkcií môže byť náhodne spustená funkcia wild desire, ktorá zmení všetky valce a uvoľní tak vysoké výhry. Ďalšou funkciou sú voľné zatočenia, tie sa aktivujú funkciou Chamber of spin. V priebehu hrania tejto hry sa môžete zoznámiť s Michaelom, Troyom, Sarah a Amber. Každá z týchto postáv skrýva 4 rôzne bonusové kolá v podobe voľných spinov.
Taktiež tu stretnete wild symbol, ktorý má podobu loga hry.
Automat Immortal Romance má jedinečné bonusové funkcie, ktoré vás v tejto hre budú naozaj baviť a môžete ešte vyhrať obrovské sumy peňazí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Immortal Romance automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre