Hracie automaty Goldilocks

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hracie automaty Goldilocks

Hracie automaty Goldilocks and the Wild Bears online vás pobavia známou rozprávkou o Zlatovláske a troch medveďoch, kde namiesto zlatovkásky nájdete nezbedné dievčatko. Hra od tvorcov Microgaming, ktorý sa nechali inšpirovať rozprávkou ponúkajú na piatich valcoch až 25 výplatných línií a množstvo bonusových symbolov, ktoré vám pomôžu získať úžasné výhry. K tomu potrebujete získať minimálne tri zhodné symboly, kde výhry sa vyhodnocujú zľava, doprava.
Malé, neposedné, neposlušné dievčatko vám prináša prostredníctvom automatovej hry Goldilocks množstvo zábavy a výhier.

Prekvapivo rozprávkové výhry!

Okrem základných kartových symbolov tu nájdete rodinku medvedíkov, dievčatko, domček, misku s ovsenou kašou.
Symbol domu na výhernom automate Goldilocks je Wild symbolom, a nahrádza všetky ostatné symboly, zatiaľ čo symbol misky s ovsenou kašou je násobný wild symbol. Ak ho získate, vynásobia sa vaše výhry dvoma. Dva takéto symboly vynásobia výhru tromi, a tri vynásobia výhru 4x. Môžete to vidieť aj v pravom hornom rohu hracej plochy. Ďalší symbol Dievčatko, ponúka niekoľko voľných roztočení úplne zadarmo. Tri alebo viac Goldilocks scatter symbolov spustia bonusové kolo, v ktorom dostanete hneď desať voľných zatočení.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hracie automaty Goldilocks a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre