Hracie automaty Dolphin Reef

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hracie automaty Dolphin Reef

Zábavný automat Dolphin Reef vám prináša spoločnosť Microgaming. Témou tohto päťválcového automatu s 20 výhernými líniami sú delfíny a podmorský koralový svet. Lavínu výhier zažijete na vodnej lavíne so skvelou grafikou a animáciami symbolov. Stretnete sa tu so symbolmi delfínov, korytnačiek, rýb a truhiel s pokladom, ktoré vás nielen vezmú do tajuplných hlbín podmorského sveta.

Zbohatnite vďaka pokladom, ktoré ponúka podmorský svet!

Výhry sa na hracom automate Dolphin Reef vyhodnocujú sprava doľava, a k zisku výhry potrebujete minimálne tri rovnaké symboly vedľa seba. Možnosť zaujímavých výhier vás čaká vďaka bonusovým symbolom, ktoré v hre máte možnosť stretnúť. Prvým je DELFÍN, ktorý dokáže nahradiť statné symboly tak, aby vznikla nová výherná kombinácia, pomocou ktorej môžete získavať veľké peniaze úplne zadarmo. Druhým bonusovým symbolom je TRUHLA s pokladom, ktorá vám zase umožní zatočiť si valcami automatu niekoľkokrát zadarmo. Posledným bonusovým symbolom je RYBA, ktorá vám na herný účet daruje celkom 5 000 kreditov úplne zadarmo. Ponorte sa do hĺbin mora a vyberte si tie vaše truhlice s pokladom na výhernom automate Dolphin Reef.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hracie automaty Dolphin Reef a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre