Hracie automaty Basketball Star

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hracie automaty Basketball Stars

Čo poviete nato, zúčastniť sa basketbalového zápasu NBA? Prečo nie? Práve teraz to môžete zažiť aj na hracom automate Basketball Stars zadarmo.
Tvorcovia spoločnosti Microgaming sa inšpirovali témou tohto profesionálneho športu, s ktorou si úžasne poradili a zachytili pravú atmosféru a napätie, kde môžete získať až 243 výherných kombinácií. Táto hra vás zabaví aj funkciami inšpirovanými basketbalom, kde nebude chýbať jasajúci dav fanúšikom v aréne. Symboly patria neodmyslyteľne téme basketbalu, samotná basketbalová lopta stvárňuje Scatter symbol.
Prostredie dažďových pralesov vám prinesie neskutočné výhry a viac ako dobrodružstvo v džungli na automatovej hre Amazon Queen, s ktorými zmeníte váš život.

Užite si skvelý zápas s množstvom výhier!

Na výhernom automate Basketball Stars sa kedykoľvek môže aktivovať náhodne funkcia Strela so zástupnými symbolmi, pri ktorej sa dva valce kompletne pokryjú zástupnými symbolmi, a vy sa môžete tešiť na úžasnú výhru. Aspoň trojica voľne umiestnených symbolov Basketball Star vás prenesie do režimu roztočení zadarmo a vďaka "pohyblivým valcom" môže každá výhra znamenať ďalšie výhry, kde symboly zmiznú, a na ich uvoľnené miesta spadnú zhora nové.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hracie automaty Basketball Stars a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre