Hracie automaty Bars and Bells

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bars and Bells

Cieľom hry je získať výhernú kombináciu obrázkov na niektorej výhernej línii. Výhry na výherných líniách sa berú do úvahy zľava doprava. Všetky výherné schémy pre normálnu hru začínajú ikonou na najľavšom valci a pokračujú pozdĺž hracej línie doprava.

Poznámka: Aby ste vyhrali, ikony musia byť jedna vedľa druhej bez iných ikon medzi nimi.

Rôzne hracie línie, vyplatenie a každú výhernú kombináciu môžete vidieť kliknutím na tlačidlo tabuľku výplat. Pri výhre sa tabuľka platieb rozsvieti a zobrazí sa množstvo vyhraných kreditov.

Ako hrať

Hracie automaty Bars and Bells: Kliknite na šípky hore a dole, aby ste prispôsobili vašu Credit Value (Hodnotu kreditu - hodnotu mincí, ktorá sa používa). Pole Kredity ukazuje váš stav, prepočítaný do vybranej hodnoty kreditov. Napríklad, ak je váš stav 1000,00 a vybrali ste hodnotu kreditu 1,00, zobrazenie kreditu ukáže 1000 kreditov (každý v hodnote 1,00). S rovnakým stavom 1000,00 pri výbere hodnoty kreditu 2,00 bude zobrazenie kreditu 500 kreditov (každý v hodnote 2,00).

Veľká minca nominálnych hodnôt 1K=1000, 1M=1 000 000, 1B=1 000 000 000. Pole Výhry zobrazuje len hlavné výhry na výherných líniách počas hry, udávané v kreditoch

Stávky: Tlačidlá 1 – 5 nastavia vklad 1 až 5 kreditov na každú z 20 výherných línií, pričom celkový vklad na jedno kolo bude 20 až 100 kreditov.

SPIN – dáva valce do pohybu. Je takisto možné použiť medzerník na klávesnici. Vaša posledná stávka je v pamäti, takže kliknutím na SPIN alebo úderom na medzerník sa zopakuje Vaša posledná stávka.

Symbol divokej karty: Tento divoký symbol nahrádza všetky regulárne symboly s výnimkou symbolov Rozptylu, Bonusu alebo Voľného Spinu s cieľom získať výhernú kombináciu rovnako ako výplata za získanie 2, 3, 4, alebo 5 divokých symbolov (zľava doprava).

Pri každej normálnej výhre z výhernej línie,môžete kliknúť na tlačidlo Zariskovať a zahrať si hru, v ktorej môžete vyhrať dvojnásobok pôvodnej výhry, alebo celú výhru prehrať.

Môžete pokračovať v hre o svoju výhru, až pokiaľ nevyberiete nesprávnu farbu, alebo až kým vaša prípadná výhra nedosiahne maximálny výherný limit.

Túto hru je možné aktivovať len počas normálneho hrania pri nebonusovej výhre. Nie je dostupná počas ani hneď po ukončení bezplatných roztočení.

Drvič Série

Môžete uzatvoriť dobrovoľnú stávku Drvič série, ktorá vám prinesie výhru v prípade, že počas piatich kôl za sebou nič nevyhráte.

Ak si prajete hrať s touto špeciálnou voliteľnou funkciou, kliknite na tlačidlo Hrať špeciál.Na každých stavených 20 kreditov sa do tejto špeciálnej stávky pridá ďalších 5 kreditov na jedno kolo.

Pri každom výsledku 0 sa na ukazovateli na pravej strane herného okna pridá jeden žetón.Po nazbieraní 5 žetónov vyhrávate bonus. Jeho výška sa bude pohybovať v rozmedzí 50 – 140 % sumy, ktorú ste prispeli do drviča série od jeho poslednej výhry.

Drvič série platí len pri 5 po sebe idúcich stávkach mincí tej istej hodnoty. Ak zmeníte hodnotu mincí a na ukazovateli už máte nejaké žetóny, ukazovateľ sa vynuluje. Hra vás pred vynulovaním ukazovateľa na túto skutočnosť upozorní, takže budete môcť použiť pôvodnú hodnotu mincí a ponechať si získané žetóny.

Funkcia voľného spinu

Tento bonus sa aktivuje v prípade, že táto ikona sa počas jedného kola zobrazí na akejkoľvek pozícii na 2., 3. a 4. valci. Vyhrávate kombináciu bezplatných roztočení a násobiteľov výhier.

Na obrazovke hracie automaty Bars and Bells sa zobrazia dve mriežky s 3x3 políčkami. Klikaním na políčka odhaľujte kombinácie bezplatných roztočení/násobiteľov výhier. Po odhalení 3 štvorcov s rovnakou kombináciou túto kombináciu vyhrávate.

Najnižšia výhra je 5 roztočení s násobiteľom 2x a najvyššia je 20 roztočení s násobiteľom 3x. Stávka na kolá zdarma sa rovná výhernému kolu. Ak spustíte ďalší voľný spinový bonus počas voľnej spinovej hry, automaticky ste odmenený rovnakým počtom spinov a násobením hracej dosky tými, ktoré sú momentálne v hre.

Nabalené Výhry

Nabalené výhry nie sú spúšťané symbolmi na valcoch, ale objavujú sa náhodne. Nabalené výhry v Bars and Bells získavajú 20 až 25 000 kreditov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bars and Bells a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo Retro