Hracie automaty Balloonies

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hracie automaty Balloonies

Hracie automaty Balloonies od tvorcov spoločnosti IGT sú veľmi zábavné vďaka nafukovacím zvieratkám, ktoré v ňom stretnete. Hra ponúka 20 stávkových radov a 2 úžasné nové funkcie. Okrem kartových symbolov tam nájdete rôzne nafukovacie zvieratká opičku, žirafu, sloníka, ale aj špeciálne symboly ako wild a bonus, ktoré zvýšia vaše šance na výhru.
Vďaka vznášajúcim sa valcom vždy symboly z výhernej kombinácie puknú a zmiznú, načo zhora sa na ich miesta znesú nové symboly.
Prostredie dažďových pralesov vám prinesie neskutočné výhry a viac ako dobrodružstvo v džungli na automatovej hre Amazon Queen, alebo zavítajte do čínskej džungle plnej pánd na výhernom automate 100 Pandas, s ktorými získate mega jackpoty.

Každé roztočenie valcov znamená vyššiu výhru!

Ďalšou skvelou funkciou v automate Balloonies je hviezdny násobiteľ, ktorý dokáže v rámci hlavnej hry zvýšiť vašu výhru až 25-krát a počas bonusových kolies s roztočením zadarmo dokonca až 30-krát.
Bonusová hra s roztočením zadarmo sa spustí, keď sa na valcoch objavia 3 voľne umiestnené symboly bonusu, čiže 3 balóniky. Vašou úlohou je jeden z nich prepichnúť, a odhaliť tak úvodný počet obdržaných roztočení zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hracie automaty Balloonies a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre