Hrací automat Guns N´Roses

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hrací automat Guns N´Roses

Určite každý pozná svetoznámu rockovú skupinu Guns n ´ Roses. Spoločnost Net Ent, sa rozhodla na počesť tejto skvelej skupiny, spraviť hrací automat, ktorý sa bude niesť v ich duchu.

Hráči určite ocenia dokonale spracovanú grafiku a množstvo funkcii a doplnkových funkcii. 5 valcov s 3 riadkami sú uložene na pódiu s množstvom divákov. Hráč si môže počas hrania zvoliť pesničky, ktoré chce aby mu hrali a spríjemňovali tak hru na hracom automate. Net Ent vôbec nešetril efektmi a tak pri každej výhre zažijete ovácie divákov, alebo ohňostroje.

Okrem skvelej grafiky je hrací automat Guns N´Roses plný funkcii, bonusov a špeciálnych symbolov. Na hracom poli, sa môžete stretnúť okrem základných kartových symbolov, aj s hviezdami tejto kapely a symbolmi ozdobenými ružami.

Ďalej na Vás čaká množstvo funkcii ako: Wild Symbol, Bonus Wheel, The Crowd-Pleaser Bonus Game, Encore Free Spins, Appetite For Destruction Wild, Legend Spins a Solo Multiplier.

Užite si skvelý zážitok a vysoké výhry s hracím automatom Guns N´Roses!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hrací automat Guns N´Roses a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre