Hrací automat Doubles

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hrací automat Doubles

Hrací automat Doubles je od spoločnosti Yggdrasil, ktorá je známa svojimi neobvyklými hracími automatmi. Tento automat Vás na prvý pohľad zaujme po grafickej stránke ale aj po stránke funkcii.

Hrací automat má 5 valcov, 3 rady a až 243 výherných línii. Zaujímavou funkciou je Free spin. V tejto funkcii si môžete vybrať, ktorý symbol zdvojnásobíte. Akonáhle získate točenie zadarmo, vyskočí Vám tabuľka so všetkými symbolmi a je len na Vás, na ktorý symbol stavíte. Vždy keď v točení zadarmo padne kombinácia vybraného symbolu, výhra sa zdvojnásobí. Okrem toho Vás v hre čakajú zisky až do 25 000 €.

Zažite zábavu a napätie v hracom automate Doubles a odneste si fantastické výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Hrací automat Doubles a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre