Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hrací automat Break Away

Fanúšikovia a všetci nadšenci hokeja si na hracom automate Break Away od tvorcov Microgaming vychutnajú aj online hru s touto tématikou, pri ktorej samozrejme nelietajú len puky po ľadovej ploche, ale hlavne výhry. Keďže táto hra ponúka až 243 výherných kombinácií, šancí vyhrať je tu naozaj mnoho. K zisku svojej výhry stačí tam málo, nájsť minimálne tri rovnaké symboly vedľa seba. Ak sa vám to podarí, potom máte hokejovú výhru ihneď na svojom účte.
Symboly zahŕňajú azda všetky klasické symboly spojené s témou hokeja ako sú ihrisko, prilby, ľadové korčule, hokejky, sušienky v košíku a puky.
Na drôtoch vysokého napätia visí jackpot, ktorý stačí roztočiť na výhernom automate Birds on a Wire.

Skvelý hokejový zápas s neodmysliteľnými výhrami!

V tomto automate vás neohromí iba jeho grafická stránka, ale aj jeho funkcie. Užijete si časté výplaty vďaka nahromadeným wild symbolom, smashing wild symbolom, točiacim sa valcom, odmenám za scatter symboly a voľným zatočením až s násobiteľom desiatimi. Predstavujeme vám bonusové symboly, vďaka ktorým môžete získavať zaujímavé peniaze úplne zadarmo. Prvým z nich je BREAK AWAY. Tento symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová kombinácia, a vy tak mohli získať nové peniaze na herný účet. Druhým bonusovým symbolom je PUK, ktorý vám zase oplatí peniaze aj v prípade, že sa na hernom pláne objaví iba jeden takýto symbol, na miesto troch. Posledným zaujímavým symbolom je potom FREE spins, ktorý vám daruje veľa voľných spinov, ktoré vám zase zaručujú kvalitnú výhru. Obrovské výhry sú skvelým začiatkom!
Vyberajte z našej dennej ponuky stále nových automatových hier zdarma z Kasina hry.
Výherný automat Break Away má takmer fotorealistickú grafiku, kde boli využité pokročilé technológie. Keď to spojíte s nadšenými burácajúcimi fanúšikmi, tak sa budete cítiť, že ste práve v hokejovej aréne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hrací automat Break Away a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre