hraci automat alien hunters

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hrací automat Alien Hunters

Alien Hunter je hrací automat s progresívnym jackpotom a bonusovými hrami, ktoré sa zaoberajú kontroverznou témou mimozemšťanov. Grafika má veľmi slabú kvalitu a zvukové efekty sú ako vystrihnuté z Aktov X. Stávky v týchto kozmických dobrodružstvách sa pohybujú od 250 herných mincí, pričom každá stojí od 0,01 do 1 eura.

Symboly a bonusy

Medzi symbolmi na hracích valcoch môžete nájsť karty s hodnotami od 10 po A. V hracom automate Alien Hunter Vaše výhry závisia od typu mimozemšťana, akého sa Vám podarí chytiť. Čím strašidelnejšie vyzerá, tým vyššia výhra je s ním spojená. Za trojokého sú najnižšie výhry, za ním nasleduje zelená príšerka, ďalej rybí mimozemšťan. Najnebezpečnejší a najvýnosnejší symbol je modrý mimozemšťan. Ten Vám prinesie jackpot, v prípade, že sa objaví na valcoch. Wild symbol sa objavuje na valcoch a dokáže nahradiť ostatné symboly vo výherných kombináciách. Ďalší skvelý symbol spúšťa bonusovú hru, ktorá sa hrá na vedľajšej obrazovke. Bonusová hra sa začne ihneď ako získate Hunger symbol vo výhernej kombinácii. V tejto bonusovej hre sa budete snažiť vyhrať intergalaktickú bitku. Druhá bonusová hra sa aktivuje symbolom vajíčka mimozemšťana. Tá sa skladá z jednoduchých voľných kôl, ako tradičné bonusové hry, pričom ich počet môže byť náhodný a bonusové kolo získate za každý symbol vesmírnej lode hocikde na valcoch. Počas tejto druhej bonusovej hry budete mať niekoľko možností vyhrať progresívny jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hrací automat Alien Hunters a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre