Maszyny do gry Alaxe in Zombieland

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Hrací automat Alaxe in Zombieland

Alaxe in Zombieland – krajina bonusov

Pravdepodobne najatraktívnejší informácia, ktorú sa o hracom automate Alaxe in Zombieland môžete dozvedieť je, že obsahuje až tri rôzne Scatter symboly. Každý Scatter symbol spúšťa rôznu bonusovú hru. Prvý Scatter symbol, ak sa objaví hocikde na herných valcoch 1, 2 a 3 Vám dokáže priniesť bonusovú hru s názvom Tea Party. V nej uvidíte na hernej obrazovke 14 čajníkov, z ktorých si musíte jeden vybrať. Každý z nich má jeden skrytý násobiteľ výhier, ktorý sa odhalí, ak naň kliknete a ten aj získate.

Ak by ste chceli zažiť viac adrenalínu môžete vyskúšať hrací automat stvorení pre milovníkov áut ako
Drive Multiplier Mayhem

Okrem toho získate aj tri voľné kolá, v ktorých budú tie násobitele výhier uplatnené. Počas voľných kôl si ich môžete re-aktivovať alebo spustiť akúkoľvek z ostatných bonusových hier.
Druhý Scatter symbol môže spustiť bonusovú hru s názvom Dobrodružstvo červenej kráľovnej, a to v prípade, že nájdete tri alebo viac Scatter symbolov na valcoch 2, 3 alebo 4. Na hracej obrazovke sa zjaví 5 symbolov náhrobných kameňov a na každom z nich je ruža. Vyberiete si z nich tri, za ktoré získate konkrétne finančné výhry.
Nakoniec, sú tu tri Scatter symboly, ktoré ak sa objavia na valcoch 3, 4 a 5, na hracej obrazovke sa objavia náhrobky, ktoré Vám taktiež prinesú finančné výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Hrací automat Alaxe in Zombieland a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre