Heart of The Jungle automaty online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Heart of the Jungle automaty online

Lady Goodchildová spolu s krásnym divochom vás prevedú nebezpečnou džungľou na hracom automate Heart of the Jungle od tvorcov Ash Gaming. Vašou úlohou bude zdolať všetky nástrahy, s ktorými sa môžete stretnúť. Vašou odmenou budú špeciálne symboly Wild, Scatter a funkcie, ktorými sú aj rozširujúce sa zložené symboly, ktoré pri každej výhernej kombinácii pokryjú celý valec. Automatová hra Heart of the Jungle disponuje tiež s bonusom Jungle Trail, vďaka ktorému si môžete sprístupniť štyri rôzne hry s roztočením zadarmo.

Nezabudnuteľná cesta plná nebezpečenstva s excelentnými výhrami!

V džungli môžete získať rôzne trofeje, ktoré sa nachádzajú na piatich valcoch automatu Heart of the Jungle, na ktorom môžete získať až 50 výherných línií. V hre môžete stretnúť niektoré z týchto symbolov: slona, ​​leoparda, človeka žijúceho v džungli, Jungle Lady, masku s logom, šimpanza, ale aj hracie karty symboly A, Q, K, J, a 10. Skvelá 3D grafika vo vysokom rozlíšení spolu so zvukovými efektami vám dopraje úžasné dobrodružstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Heart of the Jungle automaty online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre