Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Golden Caravan hracie výherné automaty

Dobrodružstvo v arabskej púšti zažijete na výhernom automate Golden Caravan od Play´N Go s 10 výhernými líniami. Hľadajte poklad v púšti na piatich valcoch automatu a prostredníctvom symbolov, ktoré hra ponúka.

Hľadajte truhlice plné zlata!

Stretnete tu skvelo vyzerajúcu ťavu, arabského a čínskeho obchodníka, zlato, šperky, textílie a množstvo bonusových funkcií.
So špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorým je obchodník oblečený v červenej farbe, ten dokáže nahradiť všetky symboly na valcoch, aby vznikla výherná kombinácia. Scatter symbolom je truhlica s pokladom, ktorý preteká zlatom a drahokamami. Ak získate zase tri symboly ťavy na valcoch, budete odmenení 10 roztočeniami zadarmo s vynásobenými výhrami.
Funkcia Gamble v automatovej hre Golden Caravan vám dáva príležitosť znásobiť výhry s každým roztočením zadarmo v hlavnej hre, a tiež hádať skryté symboly kariet. Máte možnosť získať až 250.000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Golden Caravan hracie výherné automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre