Gods of Giza automatová hra

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Gods of Giza automatová hra

Nahliadnite do starovekého Egypta prostredníctvom hracieho automatu Gods of Giza, kde sa stretnete s bohmi, ktorý vás dovedú k božskému víťazstvu. Video automat používa iný systém "rotácie" s názvom “Rotating Reels”, Spoločnosť Microgaming v tejto hre ponúka na štyroch valcoch až dvadsať výherných línií, kde nájdete symboly s témou starovekého Egypta a nechýbajú ani hieroglyfy.
Okrem špeciálnych symbolov Wild, Scatter a roztočení zadarmo tu natrafíte na symboly faraóna, jeho manželky, dvoch Egyptských bohov ale ja na štandardné kartové symboly.

Ovládnite poklady bohov!

Symbol Wild v automatovej hre Gods of Giza stvárňuje skarabeus, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová výherná kombinácia. Scatter symbolom je zlatý Ankh. Ak nájdete tri, alebo viac Scatter symbolov hocikde na valcoch, získate 8 voľných kôl. Po každom kole sa výherná kombinácia môže ešte navýšiť, keďže valce sa prevrátia o 90°, čo môže priniesť oveľa vyššie výhry. Určite stojí zato vyskúšať výherný automat Gods of Giza, v ktorom okrem bohov môžete natrafiť na ukryté poklady.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Gods of Giza automatová hra a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre