Full moon fortunes automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Full Moon Fortunes automaty

Tématikou hracieho automatu Full Moon Fortunes je vlkolak, kde hra vykresľuje desivý príbeh Dr. Blackwooda, ktorý bol brutálne napadnutý vlkom a teraz sa premení vo vlkolaka vždy, keď je spln. V čase splnu, môžete stráviť noc na cintoríne s Dr. Blackwoodom, a hľadať protilátku medzi skryté pokladmi. Na piatich valcoch automatu môžete využiť 20 línií, ktoré znamenajú výhru.

Získajte bohatstvo vďaka osudu Dr. Blackwooda.

Súčasťou sú špeciálne symboly, ktoré vám prinášajú najrôznejšie bonusy. Medzi symbolmi nájdete samotného Dr. Blackwooda, náhrobok, stopa, náboje, rodinný erb a všetky štandardné kartové symboly. Symbol vyjúceho vlka, ktorý je zároveň aj wild symbolom je najlepšie platený, ak ich nájdete päť v rade, tak môžete získať samostatný jackpot. Ak natrafíte na 3 a viac symbolov náhrobku, získate roztočenia zadarmo.
Automatová hra Full Moon Fortunes je vybavená množstvom masívnych multiplikačných výhier, ktoré možete odomknúť špeciálnou kombináciou na valcoch. Vyskúšajte si hru zadarmo, alebo za peniaze a už dnes môžete vyhrať!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Full Moon Fortunes automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre