Foxin wins a very Foxin Christmas

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Foxin wins a very Foxin Christmas

Prekvapivé, zábavné a bohaté čaro Vianoc vám tentoraz vykúzlia tri nezbedné líštičky prostredníctvom automatovej hry Foxin Wins a very Foxin Christmas od spoločnosti NextGen Gaming. Presvedčte sa o tom sami na 5 valcoch s 25 - výhernými líniami, kde nájdete všetko čo patrí k štedrým sviatkom roka. Myslíte si, že líšky sa nemôžu tešiť na Vianoce? Ste na veľkom omyle, stromček, sneh, sladké pochutiny, darčeky, a iné veci nájdete v tejto zaujímavej hre plnej výnimočných výhier a bonusov, ktoré čakajú na vás. Nájdete tu populárne ikony kariet, vianočný stromček a perníkový dom, ktoré ponúkajú výplaty v strednom rozsahu a symboly s vyššou výhrou sú auto, ktoré udeľuje až 1000 mincí, taktiež obsahuje špeciálne symboly wild /líška/ a scatter /džbán s mincami/.

Doprajte si štedré Vianoce s veselou spoločnosťou

Na pozadí obrazovky nájdete obývaciu miestnoť, v ktorej sa líščia rodinka chystá prežiť štedrý deň plný prekvapení spolu s vami. Veľmi zaujímavo zladená grafika vás vovedie do deja, kde nájdete aj vy tajné prekvapenia po ktorých túžite. Neodolateľné výhry sú pripravené otočením každého valcu na automate Foxin Wins a very Foxin Christmas.

Ponúkame vám aj ostatné výherné automaty zo série "Foxin Wins" ako sú, Foxin Wins a Foxin Wins Again. Ďalej odporúčame pozrieť si kategórie klasické hracie automaty a blackjack.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Foxin wins a very Foxin Christmas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Foxin wins a very Foxin Christmas
Game Platform NextGen Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 25
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo