Eye of the Kraken hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Eye of the Kraken hracie automaty

Vydajte sa pod morskú hladinu, porazte Krakena - morskú obludu a vyhrajte až 500 násobok celkovej stávky na hracom automate Eye of the Kraken od Play N´Go. Snažte sa uniknúť spolu s pokladom z hĺbin oceánu skôr ako vás stihne Kraken zazrieť.
Dobrodružná cesta pod morskou hladinou ukrýva množstvo bohatstva, ktoré získate vďaka špeciálnym funkciám v tejto hre.

Pod morskou hladinou cenné poklady!

Poraziť Krakena sa vám podarí pozbieraním rôznych predmetov, ako sú napríklad potápačské topánky, vzduchové bomby, helmy a kompasy. Pomôže vám pritom správny tím z vedcov, pilotov a kapitána lode, aby ste našli niekoľko bonusových symbolov, s ktorými môžete zvíťaziť v boji o hlbokomorský poklad. Wild symboly s okom Krakena nahrádzate všetky ostatné symboly. Prostredníctvom piatich potápačských heliem, vstúpite do režimu "Potápania". Ďalšie poklady nájdete ak natrafíte na scatter symbol, ktorý pre vás získa až 9 otočení zadarmo. Na automate Eye of the Kraken budete zbierať torpéda, kedy za 50 z nich spustíte bonusové kolo s veľkými výhrami. Stretnite sa v súboji s Krakenom, trafte jeho tri chápadlá a získajte tak ďalšie cenné poklady.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Eye of the Kraken hracie automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre