Európska ruleta zadarmo

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Európska ruleta zadarmo

Cieľom hry v európskej rulete je uhádnuť počas hry, na ktorom čísle a farbe sa loptička zastaví. Hráč položí žetóny na hracú plochu Európskej rulety a tak zadáva svoju stávku alebo viac stávok. Výherné číslo je vyhlásené po zastavení loptičky na rulete. Po zastavení loptičky na poly s číslom a farbou sa dozvedáme výsledok. Teda či hráč vyhral. Ak tomu tak je, dostáva svoje výhry.
Potešte sa z výhry na automate Crazy 7 a ich šťastnej sedmičke s výherným automatom.
Stávka sa vypočíta zo súčtu čipov, umiestnených na poli. Minimálny vklad je najnižšia hodnota čipu, ktorý je k dispozícii.  V tejto hre máte k dispozícii vnútorné, vonkajšie, anoncované a špeciálne stávky. Pokiaľ ide o maximálnu stávku, musí byť nastavená maximálna stávka na kolo. Pre jednotlivé stávky je maximálna stávka závislá na type stávky a teda aj výšku výhry. Dva varianty sú rozlišované: maximálna stávka 50 eur a maximálna stávka 500 eur.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Európska ruleta zadarmo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre