Energoonz automaty online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Energoonz automaty online

Hlavnými hrdinami hracieho automatu Energoonz sú animované postavičky, ktoré sa sa podobajú na mimozemšťanov a majú oranžovú, zelenú a čiernu farbu. Všetci na vás budú gúľať očami, usmievať sa a vzájomne po sebe pokukovať. Hra ponúka skvelý zážitok, ktorý sprostredkuje prostredníctvom firmy Play´N Go na hracom poli na mriežke 5x5. Po zatočení valcov sa postavičky spúšťajú zhora, nadol a vytvárajú výherné kombinácie.

Výbuchy výhier s Energoonz!

Napravo sa nachádza generátor elektriny, ktorý je použitý pri bonusovej hre. Výherný automat Energoonz obsahuje aj špeciálne symboly ako Wild, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly a stvárňuje ju plazmová guľa spájajúca ostatné znaky vo vodorovnej a zvislej kombinácii. Taktiež tu nájdete bonusovú hru, ktorú spustíte ak sa vám podarí vyčistiť stĺpec s nápisom bonus a potom vám umožní voľné roztočenia. Hra disponuje aj násobiteľom, čím si svoje výhry ešte viac navýšite.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Energoonz automaty online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre