Elements Výherný Automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Elements Výherný Automat

Ak ste fanúšikom Sci-fi, vesmíru a a prijemnej hudby, tak výherný automat od spoločnosti NetEnt je ako stvorený pre Vás.

Táto automatová hra sa odohráva na vesmírnej planéte plnej rôznych elementov. Výherný automat je po grafickej stránke spracovaný perfektne a hudba pôsobí veľmi kludne. Dalo by sa povedať že po rušnom dni, je táto hra ako stvorená na oddych.
Zaujímavá je aj najobľúbenejšia stolná hra posledných rokov Automaty Monopoly big Event.
Okrem grafického prevedenia, tento výherný automat ponúka neuveriteľné množstvo funkcií a bonusov. Funkcie, ktoré môžete v hre nájsť sú napríklad :

  • Pole Avalanche – symboly padajú z hora namiesto toho, aby sa točili na valcoch. Po výhernej kombinácií expolodujú a zmiznú.
  • Pole Energie – pole energie je rozdelene na 4 časti a vždy svieti vedúci element.
  • Free Falls – vždy pri spustení máte 10x Free Falls a výhra s Free Falls sa pripočítava k celkovej výhre.

Symboly

V hre sa stretnete so symbolmi ohňa, vody, zeme a vetra v podobe malých živých stvorení . Wild symbol je kamenná kocka, ktorá nahradzuje všetky symboly. Symboly Wild sú : Fire Storm Wild, Air Storm Wild, Earth Storm Wild, Water Storm Wild.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Elements Výherný Automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre