Dracula výherný automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Dracula výherný automat

Výherný automat Dracula inšpirovaný najslavnejším upírom - grófom Draculou. Na základe presláveného filmu "Dracula" hra ponúka vzrušujúcu hru s Wilds, Free spins a inovačnou "BAT" funkciou.
Avšak vy sa nemusíte obávať, lebo vám hrozia len výhry vďaka tejto hre, ktorá ponúka na piatich valcoch až 40 výherných línií s úrovňami 1-10.
Pripravte sa na poriadny zážitok s dvoma tukanmi v automatovej hre 1 Can 2 Can, ktorú keď začnete hrať, nebudete sa môcť od nej odtrhnúť.

Výhry aké doposiaľ nepadli s úžasným Draculou!

Jej tvorcami je spoločnosť Net Entertainment, vytvorený v spolupráci s Universal Studios. Hrací automat Dracula vďaka skvelým bonusom a grafike je veľkým lákadlom, a má mnoho nadšencov. Okrem základných kartových symbolov ponúka režim hry zadarmo, špeciálnu funkciu Wild, zložené symboly a funkciu Netopier, ktorými získate ešte väčšie peniaze na váš herný účet, ak si doprajete napätie za skutočné peniaze v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Dracula výherný automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre