Double Play Super Bet Automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Double Play Super Bet automaty

Double Play Super Bet automaty sú určené nielen pre všetkých fanúšikov starších automatov plných sedmičiek a čerešní. Tentoraz však v novom kabáte s lepšou grafikou od tvorcov Nyx, a skvelou radov inovovaných funkcií, vďaka ktorým navýšite vaše zisky. Všetci milovníci vysokých stávok môžu očakávať obrovské výhry s 20 výhernými líniami na piatich radoch.

Roztočte to s maxi stávkou!

Zvoľte si jeden z dvoch režimov na automatovej hre Double Play Super Bet, ktoré sú zobrazené na pravej strane panela. Prvým z nich je Dvojitá hra, ktorá má tri úrovne vylepšovania zástupných symbolov wild aj scatter. Základnou možnosťou je znásobenie ich počtu x3, druhú x6 a posledný dokonca x9. Spoločne s násobiteľom sa zvyšuje aj maximálna výška stávky. V tejto hre môžete získať aj roztočenie zadarmo, ktorá sa dá aktivovať aj niekoľkokrát po sebe.
A dragon story automaty online ponúkajú skvelú príležitosť získať bohatstvo mocného draka Ruffa z jeho jaskyne.
Nezabudnite na hracom automate Double Play Super Bet, že pri maximálnom nastavení oboch funkcií sa vaša stávka násobí 6x. V mnohých prípadoch tak je najlepšie nechať nastavené funkcie Double Play aj Superbet v základe. Aj tak získate 3x multiplikátor výhier u wild symbolov v treťom valci, čo vám čas od času prinesie zaujímavé výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Double Play Super Bet automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre