Double Play Super Bet Automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Double Play Super Bet automaty

Double Play Super Bet automaty sú určené nielen pre všetkých fanúšikov starších automatov plných sedmičiek a čerešní. Tentoraz však v novom kabáte s lepšou grafikou od tvorcov Nyx, a skvelou radov inovovaných funkcií, vďaka ktorým navýšite vaše zisky. Všetci milovníci vysokých stávok môžu očakávať obrovské výhry s 20 výhernými líniami na piatich radoch.

Roztočte to s maxi stávkou!

Zvoľte si jeden z dvoch režimov na automatovej hre Double Play Super Bet, ktoré sú zobrazené na pravej strane panela. Prvým z nich je Dvojitá hra, ktorá má tri úrovne vylepšovania zástupných symbolov wild aj scatter. Základnou možnosťou je znásobenie ich počtu x3, druhú x6 a posledný dokonca x9. Spoločne s násobiteľom sa zvyšuje aj maximálna výška stávky. V tejto hre môžete získať aj roztočenie zadarmo, ktorá sa dá aktivovať aj niekoľkokrát po sebe.
A dragon story automaty online ponúkajú skvelú príležitosť získať bohatstvo mocného draka Ruffa z jeho jaskyne.
Nezabudnite na hracom automate Double Play Super Bet, že pri maximálnom nastavení oboch funkcií sa vaša stávka násobí 6x. V mnohých prípadoch tak je najlepšie nechať nastavené funkcie Double Play aj Superbet v základe. Aj tak získate 3x multiplikátor výhier u wild symbolov v treťom valci, čo vám čas od času prinesie zaujímavé výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Double Play Super Bet automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre