Diamond Dogs výherné automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Diamond Dogs výherné automaty

Na piknik plný diamantových psíkov vás pozývajú tvorcovia NetEnt, kde na piatich valcoch môžete napočítať 25 výherných línií. Staňte sa aj vy hviezdou pikniku spolu s pózujúcimi psíkmi, ktorý žijú v prepychu a užívajú si každú sekundu pred fotoaparátom. Hrací automat Diamond Dogs vám spestria aj bonusové symboly a funkcie, ktoré hra ponúka. Symboly WILD dokážu nahradiť akýkoľvek symbol tak, aby vznikla výherná kombinácia, a symbol SCATTER ponúkne voľné spiny úplne zadarmo.

Rozprávkové výhry s roztomilými psíkmi!

Okrem roztomilých psíkov na výhernom automate Diamond Dogs nájdete bežné symboly ako napríklad kosť zabalená v stuhe, steak v diamantovej trblietavej miske, VIP požiarny hydrant, luxusná psia búda, taktiež štandardné kartové symboly. V hre môžete natrafiť aj na Bonusovú hru, ktorú spustíte, keď sa na jednej aktívnej línii objavia tri a viac bonusových symbolov. Potom uvidíte pár psíkov pózovať na červenom koberci. Vašou úlohou je psíkov vyfotiť, v prípade, že bude vaša fotografia čistá, potom získate peňažnú odmenu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Diamond Dogs výherné automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre