Demon Gems

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Demon Gems

Hrací automat Demon Gems od tvorcov hazardných hier Inspired Gaming pozostáva z piatich valcov a dvadsiatich výherných línií. Demon Gems nie je celkom obyčajný automat. Ide o hru inšpirovanú upírmi. Spoznajte upíra s krvavými očami aj v tejto hre online. To dodáva celej hre trochu desivý pocit, a to je vlastne aj trochu zábavné. Pokiaľ ide o animáciu a grafiku, nie je to veľmi vysoká kvalita.

Video automatová hra Da Winci je klasický a ohromujúci. Pozostáva z 5-valcov, 3-radov a ponúka 25-výherných línií. Génius, v zelenom rúchu a oranžovom klobúku, predstavuje neúplnú maľbu Monalisy. Spoznajte stredovek na online valcoch v ktoromkoľvek z kasín.

Démoni v plnom nasadení zvíťaziť

Skutočnosť, že je to upírsky hrad, je naozaj len trik a neznamená to veľa, takže sa pozrime, čo je pod očami krvi. Je to tiež jedinečná vec je, že existujú dva rôzne režimy hry. Strieda sa to náhodne. Ak sú oči červené, potom dostanete extra výplatnú líniu, zatiaľ čo keď sú oči čierne, dostanete extra bonusový symbol.

Je to šikovný a zaujímavý spôsob, ako to vyriešiť. Ak dostanete dva obrázky démonov, získate aj roztočenia zadarmo. Počet bezplatných otočení sa vzťahuje na to, koľko démonov je na obrazovke, a čím viac démonov dostanete, tým viac ich skutočne získate.

To je celkom dobrý slot, ktorý robí veci trochu viac odlišnými a jedinečnými ako to, čo robia mnohé iné automaty, a je to niečo, čo môžete oceniť. Je to dobré, keď sa vývojári Inspired Gaming snažia byť trochu kreatívni, pretože majú toľko možností, aby boli práve takí. Je to dokonalé riešenie, pretože ak sa bojíte upíra, môžete utiecť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Demon Gems a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Demon Gems
Game Platform Inspired Gaming Group
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 / 250.00
Lines 20
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Vegas