Crusaders of Fortune výherné hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Crusaders of Fortune výherné hracie automaty

Hrací automat Crusade of Fortune (v preklade Krížová výprava šťastia), ktorý prináša spoločnosť Net Entertainment je plná tajomstiev a záhadných výhier. Fantastické dobrodružstvo, v ktorom môžete bojovať proti podivným bytostiam z podsvetia si môžete vychutnať na piatich valcoch s 20 výhernými líniami. Postavte sa tvárou v tvár bytostiam z podsvetia a získajte všetky možnosti výhier aké hra ponúka.

Neuveriteľné výhry z bytosťami z podsvetia!

Netradičné zážitky vám doprajú symboly v podobe minotaurov, čarodejníc, kúzelníkov, trollov a goblinov. Vybojujte si cestu k bohatstvu porazením týchto netradičných bytosti, a ako bojovnú zbraň môžete použiť sekeru alebo vojnové kladivo.
Wild symbolom automatovej hry Crusaders of Fortune je bystrý čarodejník a nahrádza všetky ostatné symboly okrem scatter symbolu. Za 5 wild symbolov zobrazených na jednej aktívnej výhernej línii získate 5000 mincí. Trpasličieho bojovníka predstavuje scatter symbol, ktorý za päť rovnakých symbolov vynásobí počet stavených mincí hneď 200x. Scatter symbol tiež spúšťa funkciu voľných zatočení. Za 3, 4 alebo 5 scatter symbolov zobrazených kdekoľvek na valcoch obdržíte postupne 10, 20 alebo 30 roztočení zadarmo. Naviac je pri voľnej hre použitý multiplikátor, takže sú všetky vaše výhry strojnásobené.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Crusaders of Fortune výherné hracie automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre