Choy Sun Doa automaty online

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Choy Sun Doa automaty online

Jednoduchá automatová hra Choy Sun Doa s možnosťou vyhrať veľké sumy peňazí predstavuje spoločnosť Aristocrat s témou čínskej mytológie. V hre sa stretnete s čínskym bohom bohatstva spolu so symbolmi rýb, mincí, čísel, prsteňa a drakov. Presuniete sa medzi múry čínskeho kláštora, kde sú pre vás pripravené zaujímavé výhry. Cieľom hracieho automatu Choy Sun Doa je spojiť rovnaké symboly na susedných valcoch zľava doprava, kde môžete získať 243 spôsobov výhry.

Za múrmy kláštora neuveriteľné bohatstvo!

Ak si chcete zahrať bonusovú hru a získať jackpot v hodnote 5000 mincí, musíte najprv na prvom, druhom a treťom valci získať 3 scatter symboly. Bonusový symbol ZLATÝ DRAK vám dokáže darovať na hrací účet až 1 000 kreditov úplne zadarmo. Druhým bonusovým symbolom je CHOY - čínsky mních, ktorý vďaka svojmu učeniu dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol práve tak, aby mohla vzniknúť nová bonusová kombinácia. Posledným zaujímavým symbolom, ktorý vám video automat Choy Sun Doa ponúka je ČIAPKA, ktorá vám dokáže vašu výhru vynásobiť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Choy Sun Doa automaty online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre