Chinese new year výherný automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Chinese new year výherné automaty

Privítajte čínsky nový rok aj vy na Chinese new year výhernom automate od tvorcov Play n´Go. Má úžasne kreslenú grafiku, a jednotlivé symboly stvárňujú zvieratá, ktoré Číňania pripisujú rôznym rokom. Ak čínsky horoskop nepoznáte, tak na valcoch nájdete prasa, psa, koňa, krysu, kohúta a opicu.
Hracie automaty Chinese new year ponúkajú funkciu spustenia otáčania zadarmo a bonusovú hru, s ktorými získate ešte viac peňazí na váš herný účet v kasínach s licenciou za skutočné peniaze.
Na hracom automate Football Rules nájdete typické symboly trikoty futbalových klubov ako Barcelona, Real Madrid, AC und Inter Miláno, Manchester United alebo Bayern Mníchov, s ktorými začnete vyhrávať aj vy.

Roztočte to a oslavujte čínsky Nový rok s nami!

Čím je naozaj tento výherný automat výnimočný, je animácia pred začatím voľnej bonusovej hry. Vtecy ožije opica a vo svojom osobitnom výstupe vám vyberie extra scatter symbol a počet voľných zatočení. V ďalšej bonusovej hre si vyberáte z ponúkaných petárd.
Užívajte si adrenalínovú zábavu na piatich valcoch s aktívnymi pätnástimi výhernými líniami.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Chinese new year výherné automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre