Casper výherné hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Casper´s výherné hracie automaty

Malý duch menom Casper hlavnou postavou na výhernom hracom automate Casper´s od tvorcov Blue Print Gaming. Hra ponúka na piatich valcoch až 40 výherných línií. Mnohý ho môžete poznať z filmu, či rozprávky, kde sa snaží nájsť svojich rodičov. Samotná hra vás môže potešiť aj špeciálnymi bonusmi, ktorými disponuje, ako sú bonusová hra plná roztočení zadarmo, tie vám prinesú Tajomné zrkadlá. Ďalším bonusovým symbolom je známy wild, ktorý zase dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová výherná kombinácia.

Priateľský duch prekvapí skvelými výhrami.

Zaujímavé výhry v automatovej hre Casper´s môžete získať aj vďaka symbolu CASPER, ktorý vám daruje päť voľných spinov, počas ktorých daruje slušné výhry. Na valcoch objavíte ešte rozsvietený svietnik, alebo nástenný obraz s podobizňou bieleho ducha, ale aj klasické symboly kariet. Pozadím celej hry je nočná scenéria dediny, ktorá iba umocňuje mierne strašidelné zafarbenie celého automatu.
Mierne strašidelný soundtrack sa postará o dokonalú zábavu a spolu s priateľským Casperom môžete získať neuveriteľné výhry priamo na hracie účty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Casper´s výherné hracie automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre