Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Candy Bars výherný automat online

Na hracom automate Candy Bars si pochutnáte v cukrárni na rôznych druhoch chutných kúskov cukríkov z mliečnej čokolády, ktoré poletujú po valcoch. Pochutnáte si na sladkom pokušení, kde stretnete Lízanky, peppermints, gumdrops, sedmičky a iné cukrovinky. Naplňte valce jednou z niektorých týchto sladkostí a získajte navyše sladké Blackout výhry. Okrem tohto je tu k dispozícii aj progresívny jackpot. Ak vyplníte výherný automat Candy Bars na 2 valci čokoládou, získate Snack size Jackpot, pri vyplnení 2 a 3 valca čokoládou, získate King Size Jackpot, a pri 2,3 a 4 až Giant Size Jackpot. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý vašu výhru zdvojnásobí, alebo až štvornásobí.

Sladká odmena v podobe progresívneho jackpotu poteší!

Téma čokoládových cukroviniek na automatovej hry Candy Bars je lákadlom snáď pre každého, aj tvorcovia IGT sa s ňou vyhrali a na štyroch valcoch vám ponúkajú získať až 50 výherných línií. Sladké odmeny sú pripravené pre každého hráča!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Candy Bars výherný automat online a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre