Blazing Goddes hracie automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Blazing Goddes hracie automaty

Medzi najnovšie automaty od softvéru Lightning Box Games patrí aj hrací automat Blazing Goddes, ktorý vás presvedčí o tom, že stačí aj málo a môžete získať viac než ste čakali. Na piatich valcoch ponúka až 1024 spôsobov ako vyhrať. Vďaka skvelým vizuálnym efektom sa môžete preniesť na ostrov v Pacifiku, kde na vás čakajú prekvapivé výhry, ktoré v automatovej hre Blazing Goddes môžete získať.

Prebuďte páliacu bohyňu zo spánku a získajte bohatstvo!

V tropickom raji je pre vás pripravených množstvo sopečných bonusov, vrátane pretočení zadarmo, a navyše wild symboly s dvojitými vyhrami. Pozadie hracej plochy na výhernom automate Blazing Goddes vám dopraje nádherný pohľad na prekrásny ostrov plný paliem a nádhernej prírody. Stretnete tu symboly ako sú tukany, domorodca držiaceho v ruke plameň, sopku, kvety a štandardné kartový symboly. Wild symbol stvárňuje bohyňa, ktorú ak prebudíte, začne horieť v plameni. K dispozícii je tiež až 30 otočení zadarmo, ak natrafíte na 3 symboly scatter.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Blazing Goddes hracie automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre