Hrací automat Black Knight

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Black Knight 2 hrací automat

Prichádza pokračovanie pôvodného automatu Black Knight od tvorcov Williams Interactive. Black Knight 2 hrací automat ponúka vylepšenú verziu, ktorý je vybavený 5 valcami a 40 výhernými líniami. Je atraktívny vďaka skvelým animáciám, ohromujúcou grafikou a zvukovými efektmi, ktoré zaujmú nejedného hráča. V hre nájdete Wild symboly ako aj explodujúce Wild symboly v bonusovom kole, symboly ako napríklad kráľ, princezná, šašo, meč, kráľovská koruna a iné.
Na drôtoch vysokého napätia visí jackpot, ktorý stačí roztočiť na výhernom automate Birds on a Wire.
Kto z nás by nechcel prežiť nejakú rozprávku? Táto možnosť prichádza v tejto hre plnej kráľov, drakov ale tiež princezien. Výhry sa na nich vyhodnocujú zľava doprava. Aby ste mohli získať ešte väčšie peniaze, potrebujete získať aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba.

Vitajte v rozprávkovom svete plnom výhier!

Hra ponúka aj špeciálne symboly, jedným z nich je "rytier". Tento úžasný symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby mohla vzniknúť nová bonusová kombinácia, vďaka ktorej môžete získať ďalšie skvelé peniaze. Druhým bonusovým symblom, taktiež najbohatším je "kráľ", ktorý ponúka až 20 € na jeden spin.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Black Knight 2 hrací automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre