Batman výherný automat

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Batman výherný automat

Superhrdinu Batmana si môžete vychutnať aj na výhernom automate Batman od tvorcov NextGen Gaming. Kto videl film Batman určite musí skúsiť aj automatové prevedenie. Tento automat má v sebe dej, náboj, dobrodružstvo - jednoducho všetko, čo akčná hra potrebuje. Netopierí muž alias Batman zasahuje v meste všade tam, kde je to potrebné, aby nastolil spravodlivosť a poriadok. Tento slávny komiksový hrdina si našiel svoje pevné miesto nielen na striebornom plátne, ale aj na automatoch má veľký úspech.
Na piatich valcoch automatovej hry Batman môžete napočítať až päťdesiat výherných radov.

Superhrdinské možnosti výhier!

Stretnite sa aj vy s vaším obľúbeným superhrdinom na hracom automate Batman, kde na vás čaká skvelý herný zážitok a navyše možnosť vyhrať slušný obnos peňazí. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý stvárňuje samotný Batman, ten nahrádza akýkoľvek symbol, a vy tak máte možnosť vyhrať ďalšie peniaze navyše. Vyhrajte roztočenia naviac so symbolom Batman, kedy sa hromadné symboly zablokujú a výhry sa zdvojnásobia. Vyššie výhry vás čakajú so špeciálnou funkciou "BONUS BET"(Bonusová stávka), ktorú si môžete v hre aktivovať. Hrajte s Bonusovou stávkou a získajte symboly Wild naviac. Ďalší s bonusových symbolov tu stretnete aj Scatter, ktorým je netopier. Pripravte sa na poriadnu dávku adrenalínu s množstvom nečakaných mega výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Batman výherný automat a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre