Barber shop automaty

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Barber shop automaty

Barber Shop je výherný video automat od tvorcov spoločnosti Thunderkick s piatimi valcami a 25 výhernými radmi s témou holičstva. Hra ponúka funkciu uzamknutia výhry s opätovným roztáčaním a bonusovú hru s roztočením zadarmo.

Pripravte sa na výherné roztočenia zdarma v holičstve!

Funkcia opätovného roztočenia funguje tak, že ak trafíte výhernú kombináciu, tak sa výherné symboly uzamknú a valce sa opäť roztočia, vy tak máte možnosť trafiť vyššiu výhru. Bonusovú hru zase zakončuje funkcia Inwinity Spin. Vďaka nej sa valce točia tak dlho, kým netrafíte nejakú výhru.
Nájdite svoju čiernu ovcu, ktorá si z automatu Bar Bar Black Sheep odnesie celý jackpot.
Hrací automat Barber shop ponúka služby určené pre pánov, obsahuje symboly kreslených postavičiek mužského pohlavia a predmety určené na holenie, ako napríklad britva, pena na holenie, a iné.
Taktiež Vás čakajú špeciálne fukcie, ktorým sa vaše výhry znásobia ako napríklad Free Spins with Multipliers a Locking Win with respin. Stačí len zatočiť!
S týmto retro automatom si zaspomínate, ako sa páni o seba starali pár rokov dozadu, a pritom môžete vyhrať úžasné výhry!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Barber shop automaty a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre