Baccarat Online Zadarmo

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Baccarat Online Zadarmo

Baccarat

Kartová kasínová hra Baccarat je známa už stáročia a však v poslednej dobe sa stáva čoraz viac populárnejšia. Táto hra vznikla v malom mestečku vo francúzsku a dnes ju hrajú skoro všetci. Kasína by mohli povedať, že zažívajú Baccarat Boom. Táto kartová hra, sa v kasínach hráva väčšinou v oddelenej miestnosti, kde majú hráči väčší zážitok z hry, ale hlavne preto, že baccarat sa hra o veľké sumy peňazí.

Ak by vás kartová hra nudila, môžete vyskúšať skvelé hracie automaty s filmovou tématikou. Skúste napríklad Jurský park.

Baccarat niektorí poznáte aj pod pojmom hráč/bankár. V princípe ide o dosiahnutie najvyššieho skóre, rovnako ako v Blackjacku. Súperi, teda hráč a bankár sa snažia ťahaním kariet, dosiahnuť skóre čo najbližšie k 9 bodom.

Stávky

V kartovej hre Baccarat sú možné len tri stávky a to : Hráč, Bankár a Remíza. Zaujímavosťou je, že túto hru môžu hrať viacerý hráči, ktorý vsadia na niektoré z možností. Karty však dostanú len dvaja a to hráč a bankár, ostatný si len sledujú hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Baccarat Online Zadarmo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre